استودیو معماری اتود کار خود را در زمینه مهندسی معماری، معماری داخلی ، طراحی نما و طراحی تخصصی آبجکت و همچنین ارائه حرفه ای کار ها ( cv  ، پورتفولیو ، کاتالوگ ارائه پروژه به کارفرما) از سال 1393 آغاز نموده است و در راستای فعالیت حرفه ای معماری تا کنون ارائه گر پروژه های موفق و برگزیده مسابقات معماری و طراحی داخلی بوده است. استودیو اتود با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی- مهندسی دانش آموخته و آشنا به روشهای مدرن جهان و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی توانسته فضاهایی متنوع و کارآمد در پروژه های تجاری، فرهنگی، مسکونی، صنعتی، اداری و … ارائه دهد.
از جمله کارهای معماری انجام شده توسط استودیو معماری اتود می توان طراحی و اجرای نمای ساختمان سازمان نظام مهندسی قم ، طراحی و نظارت بیش از 3000 متر مربع طراحی داخلی اجرا شده و همچنین بیش از 5000 متر مربع نمای خارجی اجرا شده در سطح کشور و همچنین همکاری با شرکت های فرش بزرگ برای امور پرزانته حرفه ای فرش ، و طراحی بیش از 20 پورتفولیو معماری و فعالیت های بسیار دیگر در زمینه معماری و اصول پرزانته اشاره کرد.

در استودیو اتود تلاش ما بر این است که آخرین بهترین و کمیاب ترین فایل های معماری را برای هر معمار و طراح و دانشجویی را در استودیو اتود آماده کنیم. شما می توانید محصولات و ابزار مورد نیاز خودرا مستقیما از سرور های پر سرعت ما دانلود کنید، بر روی هارددیسک و دیسک درب منزل دریافت کنید.

از زمان راه اندازی استودیو اتود شاهد این بودیم که هر روز کاربران بیشتری با ما همراه می شوند و توانسته ایم با رضایت جلب کاربران محترم خود به یکی از قوی ترین سایت های مرتبط در تمام سطح کشور تبدیل شویم.

در امور آموزش معماری استودیو اتود توانسته با اموزش های کاربردی و مفید در مدت زمان کوتاه بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان معماری را به دانش مفید برای بازار کار رسانده و وارد بازار کار کند.

تیم اموزشی استودیو اتود با استفاده از بهترین سبک اموزشی توانسته کارنامه درخشانی را برای خود در اموز اموزش معماری ثبت کند.

مفتخریم که در بحث انجام امور اجرایی و دانشجویی نیز با داشتن مهارت بالا و کیفیت مثال زدنی توانسته ایم در بهترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ، طراحی را به دست کارفرمای محترم برسانیم.